;

WAGO DÖNÜŞTÜRÜCÜLER VE KLEMENSLER

Wago Ray Klemensler

Ray Klemensler:

Standart olarak LINUX® 2.6 yüklü olan sistemde istenirse Profibus ya da CANopen sistemi yüklü olarak gelebilmektedir. Bir Profibus DP(master/slave) ve bir de CANopen(master ) arabirimi sistem üzerinde standarttır. RS232 portu, 8 adet diagnostik LED, 24 VDC besleme girişi ve KBUS arabirimi(WAGO I/O sistem bağlantısı için) standarttır. I/O IPC hem PC hem de PLC fonksiyonlarına sahip son derece fonksiyonel ve bir o kadar da hesaplı bir çözüm sunar..

Wago PCB Klemens ve Konnektör Serileri

PCB Klemens ve Konnektör Serileri:

PCB ler için 2,5mm bacak aralığından 7,5mm bacak aralığına kadar PCB Klemens ve soket/konnektör ürün ailelerini içerir. Tüm ürünler farklı yay tiplerinde yüksüksüz olarak montaja uygun ve tam bakımsız olarak dizayn edilip üretilmektedir.

wAGO Aydınlatma Konnektörleri ve Kolay Bağlantı Ürünleri

Aydınlatma Konnektörleri ve Kolay Bağlantı Ürünleri:

WAGO tarafından dizayn edilen buat klemenslerine ek olarak çok amaçlı 222 serisi klemensler ve armatür bağlantıları için dizayn edilmiş olan farklı ürün serileri bu grup altında incelenebilir.Özellikle elektrik, taahhüt sektörüne yönelik rakipsiz çözümler bu grup altında yer almaktadır..

wAGO Winsta Modüler Tesisatta Yepyeni Çözümler

Winsta Modüler Tesisatta Yepyeni Çözümler:

Winsta ürün ailesi yüzlerce farklı konnektörden oluşan, modüler tesisat için WAGO tarafından tasarlanmış, kapsamlı bir sistemi anlatmaktadır. Bu sistem altında 0,25mm2 den 4mm2 ye kadar esnek kabloların modüler bir yapıyla aydınlatma ve priz tesisatlarını nasıl çözebileceği gösterilmektedir. Bunun yanısıra KNX otomasyon sistemine ait kolay ve modüler kablolama çözümleri de bu sistem altında yer almaktadır..

WAGO Otomasyon Sistemi:

WAGO tarafından 1995 yılında dünyadaki ilk modüler otomasyon altyapısı olarak dizayn edilen 750 serisi geçtiğimiz yıllar içerisinde 18 ayrı Fieldbus sistemini destekleyen ve 400'den fazla I/O modülüne sahip olan kapsamlı bir sisteme dönüşmüştür. Bina, enerji, makina, gemi, fabrika ve kablosuz otomasyon uygulamalarına yönelik çözümler oluşturmak için 750 serisini inceleyebilirsiniz..

Wago Sinyal Çeviriciler ve İzolasyon Kuvvetlendiriciler

Sinyal Çeviriciler ve İzolasyon Kuvvetlendiriciler:

6mm genişlikte üretilen 857 serisi ürün ailesi sinyal çeviriciler ve izolasyon kuvvetlendiricilerden oluşan teknolojik açıdan rakipsiz son derece geniş bir sistem çözümü sunar. 2,5kV izolasyon gerilimi %0,1 hata oranı ve -25/+70 derece çalışma sıcaklık aralığıyla rakipsiz olan 857 serisine ait ürünler bu kapsam altında incelenebilir.

Wago Röle ve Optokuplör Modülleri

Röle ve Optokuplör Modülleri:

857, 788, 858, 286 serisi altında yer alan röle ve optokuplör modülleri kapsamı altında incelenebilir. Tek kontak, çift kontak ve 4 kontak olarak üretilen modüller 5V ile 230V arasında farklı gerilim ve akım seviyelerinde üretilmektedir. Bu ürün ailesi içerisinde standart pano montajına uygun röleler, otomasyon röleleri ve demiryolları için özel tip röle bilgilerine ulaşmak mümkündür.

Wago Ethernet Switchler

Ethernet Switchler:

852 serisi altında yer alan fiber ve bakır kablo bağlantılı 10/100Mbit ve 1Gbit hızındaki ethernet switchler bu kapsam altında incelenebilir.

Wago DC Güç Kaynakları ve Destekleyici Ürünler

DC Güç Kaynakları ve Destekleyici Ürünler:

Eko, Kompakt ve Pro serisi güç kaynaklarına ait tüm detaylara bu bölüm altında ulaşılabilir. Gerek ATEX gerekse GL onaylı güç kaynakları 1,3A den 40A e kadar 12VDC gerilimden 48VDC gerilime kadar üretilmektedir. Bunun yanısıra DC UPS, elektronik devre kesiciler, akü modülleri, tampon modülleri ve yedekleme modülleri ile ilgili PC yazılımları bu kapsam altında incelenebilir.

Wago PLC Ara Birim Giriş-Çıkış ve Röle Modülleri

PLC Ara Birim Giriş-Çıkış ve Röle Modülleri:

289, 704 ve 706 ürün ailelerine ait detaylara bu bölümden ulaşılabilir. Bu ürün aileleri hem WAGO PLC ler hem de farklı markalara ait PLC ler için DI, DO, AO, AI arabirim kartları ve farklı versiyonlarda röle/optokuplör giriş/çıkış modüllerine ve kablolarına ilişkin çözümleri içermektedir.

Wago Etiketleme Çözümleri

Etiketleme Çözümleri:

Bu ürün grubu altında klemens, kablo, röle, kontaktör ve pano genel etiketlemesine ait çözümler sunulmaktadır. WAGO özellikle yazım hızı ve ortam etkilerine dayanımı açısından termal etiketlemeyi tercih etmekte ve bu yönde ürün geliştirmektedir. Buradaki en önemli konulardan biri de ray dizilimlerine ait tasarım programı olan Proserve dür. Proserve altında üç boyutlu canlı tasarım yapılabilmekte ve ilgili etiketlemeler program üzerinden yazıcıya doğrudan gönderilebilmektedir.